עוז קורן מדבר על הבחירות בארהב 2020

עוז קורן מדבר על הבחירות בארהב 2020

״אנחנו לומדים היסטוריה – אבל כל יום היסטוריה חדשה נכתבת״
המנטור שלי ג’וני ווימברי אומר את זה כל הזמן. הוא אמנם מדבר על תחומים אחרים בחיים, אבל אני רוצה לדבר דווקא על הבחירות שמתקיימות היום בארה”ב. 

היום תהיה ההכרעה הגורלית האם טראמפ ייבחר שוב, או שנכיר נשיא חדש בשם ביידן. אני לא נכנס לפוליטיקה, אלא רק רוצה לציין כמה דברים. 

טראמפ הוא אמנם נשיא הזוי במקצת (ואני חושב שכולם יסכימו איתי), אקסצנטרי בצורה מוגזמת ממש, ועם זאת הוא עשה מאוד טוב לישראל. הוא פרו ישראל מובהק.
הוא מצהיר את זה בפומבי ומאוד אוהב את המוח הישראלי, כי הוא איש עסקים בלב ובנשמה. קפיטליסט מובהק שמעניין אותו כסף וצמיחה, עם גישה שמאפשרת לכישרון לצמוח.

אני לא אומר את זה כי אני תומך בטראמפ או שאני נגד ביידן, אבל תסתכלו מה קרה בארה”ב בארבע השנים האחרונות: השווקים צמחו, האבטלה הגיעה לשפל אולי של כל הזמנים, לפני הקורונה. הוא הביא את ארה”ב (וכתוצאה מכך עוד מקומות בעולם), לצמיחה מסיבית. לא הכל היה טוב, לא הכל היה מושלם אבל הוא עשה שינויים במיסוי בארה”ב ובכך הביא הרבה מאוד חברות לצמיחה אינטנסיבית. יהיה מעניין לראות אותו שוב ואין ספק שאם הוא ייבחר שוב, נראה את רוב השווקים מזנקים למעלה, במיוחד הסקטורים של האנרגיה, של הפיננסים ושל הנדל”ן. אגב, שני ימי המסחר האחרונים היו מאוד חזקים.

אנשי העסקים והחברות מעדיפים את טראמפ.

מצד שני, ביידן הוביל קצת בסקרים והמירוץ כרגע הוא מאוד צמוד. 

אני אישית, מאוד סקרן לראות מה יהיה.

עוז קורן מדבר על הבחירות בארה״ב 2020

מתוך לייב בקבוצת משגשגים בפייסבוק ששודר בתאריך 03.11.2020

תגובות פייסבוק

הגב

*